Aminosol Kedi İcin Nasil Bir Vitamin

umut93

Kedime kilo aldirmaya calisiyorum yarari olurmu

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Gimcat baby paste ve naturalis adramys somonyağı kapsülü kullanabilirsiniz. Aşırı zayıf değilse veteriner maması kullanmayın. Veteriner maması kullanacaksanız da hills, proplan, RC gibi markalardan kaçının. Veterineriniz bu üç markadan birini almanızı söylerse aynı mamanın farmina vetlife muadilini alın.

Toscana

Veterinerde ad mama var guzel kılo aldırıyor toparlıyor vitamin olarakta çocuk vitamini sanasol kullanmıştık 0,5 mm biz veteriner tavsiyesiyle