Yavru Kedi Yetişkin Yaş Mama

reinefee17

Kedim 8 aylık her hafta kitten yaş mamayla besliyorum bu hafta iki kez yaş mama verdim az önce anlamadan yetişkin yaş mama vermişim ilk kez yetişkin yaş mama yiyor meo ton balıklı peynirli bir sorun olur mu kapağı açtıktan sonra fark ettim

3 CEVAP

simbakedi

yaş mamada yetişkin/yavru/kısır ayrımı olmaz zaten kaliteliyse, o yüzden sorun olmaz

Gimlihanim

Sorun olmaz. Yavruluk döneminden beri hep karışık veriyorum. Farklı aromalar denesin sıkılmasın diye. Yaş mamada çok farketmiyor.

busra27a

Sorun olmaz