Kedim Uyumuyor

sisi

daha evimize geleli iki gün oldu yaklaşık 2,5 aylık dün gece hiç uyumadı gündüzde doğru düzgün uyumadı :(

3 CEVAP

BuseKsk

Yeni yuvasına alışma zamanlarında oluyor böyle. Benim kedilerimdede vardı. Birde sahiplenmeden önceki zamanda neler yaşadığı da çok etkili.

sisi

Tskr ederim kucaga felan gelio ama uyumu yanlız hic kalmak istemiyor :)

yagmur2023

Benim kesimde öyledi tam kalbinize yatırım kalp atışınızı duyucak şekilde ve onunla konuşarak sevin gerçekten işe yarıyor