Duşakabinin Üstüne Çıkıyor

Willy-Wonka

Merhabalar 6 aylık kedim bugün ilk kez klozetin üstünden duşakabinin üstüne atlamış. Şok oldum panter resmen :D ilk ben indirdim daha sonra kendi atladı indi ama sürekli oraya çıkmaya çalışıyor indiriyorum tekrsr içeri kaçıp çıkıyor. Dengesini kaybeder düşerse atlarken bir yerini incitirse ya? Ne yapmalıyım

4 CEVAP

NorthNight

En fazla 2 mt dir merak etmeyin ordan dengesini kaybedip düşse bile yere dengeli bir şekilde iner, kedilerin doğası bu🙂 keza çokta tehlikeli bi yükseklik değil.

Gimlihanim

Kedi bu çıkar elbet. Bence rahat bırakın. Düşse bile dengeli düşer diye düşünüyorum. Herhangi bir engeli vs yok gibi duruyor. Olsa zaten çıkamazdı sanırım. Çocuk iki yaramazlık yapsın bırakın 😅😅

busra27a

Duşakabin üstüne kenarlık yerine çift taraflı bant yapıştırmayı deneyebilirsin. Onu hissettikçe kaçar ve bidaha çıkmaz :)

oykuyildiz

Havlu koyun çıkmıyor