Tüy Dökümü Tecrübeniz Hk

pablopicasso

Merhaba

Tedavi süresi boyunca tüy dökümü normal dedi her veteriner..

Mamamız hali hazırda veteriner maması olan Hılls I/D onunda yapıp, yapmayacağını hills yetkilerine sordum. Yapmaz dediler.

Ancak hali hazırda tüy dökümü devam …hatta elimle hafif çektiğimde bile elime geliyor.

Sabah akşam tarayın bu süreçte dediler onuda yapıyoruz ama sürekli yalanması kusmasını tetikleyecek.☹️ Malt versemde düzenli dün sabah tüy çıkardı.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/beavis-kediler-icin-deri-ve-tuy-bakim-spreyi-100ml.html Bu ürünü alsam acaba işe yarar mı??

Kullanıp memnun kalan oldu mu acaba?

4 CEVAP

NorthNight

Bu ürünü bilmiyorum ama ben biofeline plus b den çok memnun kalmıştım.

Palyaco

Tüy ve kürk deri sağlığı hpaw clean wipes bakim kesesi içinde bulunan emzimler tüy kürk ve deri sağlığına cok cok iyi geliyor 1 aydır kullanıyorum hem kedimi temizliyor hem hoş bir koku veriyor haftada 1 tane uyguluyorum tanesi 3 buçuk tl ayda 4 adet kullanıyorum farkı göreceksiniz tüy dökümü tamamen duracak ve kürk güzelliğini göreceksiniz deriside cok iyi oluyor şiddetle tavsiyemdir

pablopicasso

#NorthNight

B vitamini tedavi de kusmayı artırabilir sebebiyle vet bıraktırdı. Malt haricinde destek veremiyorum. Bu ürün dışarıdan sprey olunca 🥰 acaba dedim

pablopicasso

Çocuğunuz kokudan rahatsız olup, yok etmek için yalamıyor mu? Bizimki farklı koku ile dokunun hemen yalanır.