Erkek Kedi Erken Kızgınlk

Toscana

Bulut 4 aylık kızgınlığa girdi çok erken bu durumu yaşayan oldumu gözleri görmüyor kızımda 1 hafta önce kısırlaltı veterinerde 6 gun kaldı eve gelince bişiler oldu kızın peşinde dolaşıyor

1 CEVAP

pinarcaya

Benim kedim de 5 aylıkken falan kızgınlığa girmisti. Gelişimini etkiler diye veterineri kısırlaştırmadi. Bir iğne yaptı kızgınlığını bastırmak için. O 1 yaşına kadar falan idare etti. 1 yaşına girince kisirlastirildi.