Petshoptan Açık Mama

empty_

Petshoptan açık mama almak mantıklı mı.Sokak kedileri için normalde proline alıyorum ama açık mama daha ucuza geliyor ve daha çok alabilirim bu şekilde

6 CEVAP

Renklipati

Güvenilir yerse neden olmasın taze ve gerçekten o markaysa alınır..bende çoğu zaman sokak canları için alıyorum sipariş gecikince yeterki iyi Güvenilir petsop olsun benimki tanıdık taze ve orjinal ürünleri

CapKek

acık agzı olan cuvaldan ölçüp koyuyorsa sizin yanınızda almayın. 15 kglık paketi yarımlık paketlere koyup agzını hava almayacak sekilde kapatan yerlerden alabılırsınız. benim petshopum 15 kglık cuvalı yarımlık paketlıyor ve agzı kapalı satıyor. hava almıyor mama. bayatlamıs vs de olmuyor. ben guvenle alıyorum.

CapKek

https://imgyukle.com/i/obCR8h
Sokaktakıler için aldıgım mama royal ve bu şekilde satılıyor agzı acık değil hava almıyor. Bu şekilde satan yerlerden alabilirsiniz🤗

empty_

Evet bu şekilde satıyorlar.Çok teşekkürler cevap veren herkese

Palyaco

Guvendiniz petshoptan alınabilir

Ozlemcakil

Ben sokaktaki 3 kediyi uzun suredir besliyorum kapali paket mystik marka mama ( yerliburetim ) icerik fiyat performansi evdekilere de verilebilir rahatlikla ayrica , 15 gunde yarim kilo tavuk cigeri 2 adet kabak 2 adet havuc 1 patatesi ayni tencerede kucuk kucuk kesip 40 dakika kadar kaynatip 15 parcaya bolup buzluga atiyorum , 4 er gun arayla mamayla beraber besliyorum sagliklilar ekonomik olutor tuyleribparliyor , cigeri az vermek gerektigi icin sebzelerle pisirip 10 parcaya boluyorum boylece kaliteli bir mama butcemi zorlamiyor kediler mutlu ben mutlu