Mama Yardım ?! ??

oykuyildiz

Arkadaşlar kedim kum döktüğü için 1.5 kg üriner mama aldık bitmek üzere elimde 9 kg kısır mamamız var ama kedimin arka bacaklarında da alerjik yaralarımız vardı onu iğneyle top kekikle falan geçirmiştim .

Şimdi elimdeki kısır mamaya devam mı ederim ?

Üriner mama alıp kısır mamayla karıştırıp mı vereyim ?

Hipoalerjenik mama mı alayım ?

Kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim .

4 CEVAP

Palyaco

Kedinizde alerjik durum varsa sığır etli veya ton balıklı exclusion tavsiye ederim uriner ve bağışıklık icin

dilanbulent

Bence bir süre daha üriner mamayla devam etmeniz en iyisi olacaktır. Hastalık geçti zannederken tekrar nüksedebilir, o yüzden kesin emin olmak için bence bir süre daha üriner mama ile devam edin. Devamında ise kısır mamayla devam edebilirsiniz.

Ama bunlar benim düşüncelerim. İyi bir veteriner hekime danışmak daha iyi olur diye düşünüyorum.

Suveyder

Veterinerinize danişmalisiniz bence en iyisi 😊🐈

oykuyildiz

Onu kullanıyoruz zaten 9 kg var elimde