İnternetten Parazit İlacı Alınır Mı?

pasakli_

Arkadaşlar malum herşeye zam geldiği gibi vet. ücretlerine de bayaaaaağı zam geldi. 3 kedi 2 köpek belimi doğrultamıyorum.

t r e n d y o l da parazit ilaçları gördüm tanesi 60 lira civarında n 1 1 de 10 liraya geliyor o pek güvenilir gelmedi.

iç dış parazit ya da iç-dış beraber olan parazit ilaçlarından internetten alan var mı?
ya da en uygun nerede bulabilirim?

Kedi 150 köpek 200 lira oldu 😪

8 CEVAP

Suveyder

Bende internetten almayı istedim ama zararlı olabileceğini düşündüm ucuza kaçayim derken daha çok masraf çıkabilir 😎🐈

duman_cat_world

Yaşadığınız ildeki ecza deposundan alabilirsiniz, internetten sakın

emre3101

Ben şöyle bir öneri sunayım veterinerde dış parazit için damla var 20 25 tl tanesi iç parazit içinde hap var oda aynı fiyatlarda iç parazit için hapı yutturabilirsiniz dış için ensesinden deriye temas edecek şekilde damla tüpünü boşaltıyorsunuz ben hem kendi kedilerime hemde sokakta yakalabildigim bir çok hayvana uyguladim bir sorun yaşamadım sadce evdekileri düşünmek yetmez dışarda da can var ee veterinerler bu işi abartı iyice o sebepten dolayı böyle çare bulduk bizde

beyzathemoc1

Ben olsam asla almam çok tehlikeli

dilanbulent

Parazit ilaçları markadan markaya değişiyor. İyi olan markalar ilaç niteliğinde olduğu için veterinerler haricinde satışı yasaktır. Yani internet gibi yerlerde satılan parazit ilaçlarının kaliteli olmasını asla beklemeyin bence.

yck

Sakın ha ! Sağlık problemlerine yol açabiliyor,kedinin derisinde tahribatlara yol açabiliyor

yck

Sakın ha ! Sağlık problemlerine yol açabiliyor,kedinin derisinde tahribatlara yol açabiliyor

pasakli_

benim çalışma saatlerimle, vet. çalışma saatleri uyuşmadığı için dış paraziti satın alıp evde uyguluyordum ama o zaman da 80 lira ödüyordum. yine kurtarmıyor beni. şimdi olmuştır 100-120 yani, değişen pek bişey olmuyor . ha götürmüşüm ha götürmemişim.

ecza deposunu hiç düşünmemiştim çok teşekkür ederim.
eczane Tezinol verdi ama vet. onu uygulama evdeki hayvanda işe yaramaz sadece dışardakilerin parazitini döker. ev parazitiyle dışardaki parazit aynı olmaz dedi. iyiden iyiye aklım karıştı ama dediğim gibi çok imkansız bu paraları ödemem