Kedim Çok Zayıf

BuseKsk

Merhaba arkadaşlar. Bugün bir kedi sahiplendim, kendisi de biraz rahatsızdı veterinerden aldığımda. Ve fazlasıyla zayıf. Nasıl düzenli şekilde kilo aldırabilirim? Kuru mama ile besleniyor

5 CEVAP

Dogu

öncelikle yeni yavrunuz hayırlı olsun diyelim.
yavrularda zayıflığın ana nedenlerinden birisi parazittir. anneden veya çevreden alınan parazitler, kedinizin veya köpeğinizin gelişimini olumsuz yönde etkileyecektir. ayrıca yavrularda demir bakımından da kansızlık (anemi) sık görülen bir olgudur. bu nedenle en kısa zamanda bir veteriner hekime danışarak gerekli parazit mücadelesini yaptırmanızı tavsiye ederim. sağlıklı ve mutlu günler dileriz. ANKARA VETERİNER KLİNİĞİ (www.ankaravet.net)

_ggunes

Ek vitamin takviyesi yapabilirsiniz.

PetlebiAlisveris

evet veterinerinerize danışıp bir vitamin desteği istemelisiniz en sağlıklı yolu bu

DuruKedy

Benim kedim de çok yiyor ama kilo almıyor 😦

Anonymus985465

Bol suda haşlanmış tavuk, kıyma
Haftada bir ciğer, yürek, yumurta sarısı, balık
Kan yapıcı vitamin
Sanabelle kuru kedi maması