Kedinizin Kulakları Sıcak Mı

Yesilyesil9

Kulakları sıcacık normal mi ateş olabilir mi çokta sıcak değil de

5 CEVAP

cat_expert

Kedilerin kulaklarında çok ince damarlar mevcuttur o yüzden sıcak olması normal.

aslihan_e

Bazen soğuk, battaniye altında çok sıcak. Sıcak havada sıcak yani.

Pisiuuu

Kedilerin ısıları kulaklarından da belli olurmuş diye duymuştum ne kadar doğru bilemem

nburcud

Vücut ısısını kulak ve patilerden anlıyoruz.Evin ısısına göre değişebilir titreme vs gözlemlemiyosanız bi problem yoktur yüksek ihtimalle.Poposundan bi ateşölçerle ölçebilirsiniz içinizin rahat etmesi açısından

ireemceyln

Korkutmak gibi olmasın ama benim kedimin kulakları mantar olduğu dönemde sıcak oluyordu. Yakından takip edin derim