Yavru Kediye Macun Verilir Mi?

vikoalatte

2 aylık yavruma tüy kusmasını önlemek için macun vermeli miyım? Ne zaman başlasam sağlıklı olur?

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

verilebilir. ama kaliteli olanlardan ve kimyasal olmayanlardan tercih edin. 4 aylık olana kadar kedi çimi de kullanabilirsiniz. gimcat tavsiye ederim

miasugok

Sakıncası yok diyorlar ama ben tercih etmiyorum biraz daha büyüyünce vereceğim şuan sindirim sistemine müdehale etmek istemiyorum zaten çok hassas

SelinTuksal

gimcat baby paste kullanıyorum memnunum gimcat iyi bi marka bence