Exclusion Sığır Etli Kısır Kedi Maması

Alexkitty

Günaydın Exclusion sığır etli kısır kedi mamasına dün itibariyle nihayet geçtik N&d Ocean kullanıyorduk ama kanlı kaka sorunu yaşadığım için artık bıraktık. Şimdi bütün yorumları gözden geçirdim ama kilo aldırma konusunda kimse yorum yapmamış. 2 tane deneme boyunu buradan almıştım çok severek yedi o yüzden 12 kg. aldım. Son kilosu ne kadar Alex'in bilmiyorum ama biraz zayıfladı 3kg. civarında sanırım 9 aylik. Exclusion kilo aldırır mı verdirir mi nasıl olur. Yardımcı olursanız sevinirim 🤗 yaş mama ve somon yağı ile destekliyorum ama ödül maması vermeyi sevmiyorum sadece bephar kızılcıklı veriyorum @palyaco tavsiyesi ile (çok işe yarıyor gerçekten)

3 CEVAP

Alexkitty

Altta kaldı tabi benim soru cevap verenim olmadı 🤭

gece18

9 aylık olmasına rağmen kilosu çok iyi bence. Kilo kısmına değilde yarayıp yaramadığına önem vermenizi rica ederim. Çok severek yediyse eğer, dıskısında herhangi bir problem yoksa rahatlıkla tüketin.
Her iki mamayıda denemeyim lakin denemek istediklerimin arasında yer alıyor.

Sevgiler.

abyso_os

İşe yaradı mı