İsim Sorunu 8-(

Bullefprof

Anket

Leonardo ( kısaca leo ) erkek
(6 oy)
Asya - kız
(5 oy)
Toplam (11 oy)

Bir türlü isim bulamıyorum .her yerden bakıyorum yok.
Mümkünse kısa ve yabancı tavşan ismi . Bilen veya kendi bulan lütfen yazsın . Bir kaç tane buldum ama olur mu bilmiyorum . Kız ve erkek ismi . Lütfen aklınızda varsa yazın .

10 CEVAP

Bullefprof

@cotontzu_siri çok güzeller teşekkür ederim .

Cotontzu_Siri

Chewy - Erkek
Loop - Unisex
Shimmer - Kız

EmineDemir

ben 0dan fazla tavşan beslemiş biri olarak diyorumki 7 şer 7 şer doğurunca isim koymayı unutup beyazlı siyahlıya dönüyor iş:-)

EmineDemir

birde tavşan alırken cinsiyetinden emin olun biz iki dişi bir erkek diye aldık satıcı iki erkek bir dişi veriş. aylarca anlayamadık bit baktık erkek tavşan hamile :-)) gerçekler acı ve komikti :-))

Canandisli

Fizz ve Demi ikisi de hem kısa hem de şirin bence

Bullefprof

@EmineDemir ay çok güldüm ya .

Bullefprof

@canandisli demi güzelmiş teşekkür ederim .

KedimVar

Mr. Jingles, Pubbles favorilerim. Felix de güzel.

cfsncktr

Felix ve Febris olabilir mesela

patrick olabilir kız ve erkek herikisine kullanılıyor