Acil Fikirrr

Zeynooo

Arkadaşlar 2 gun önce dışarda miyavlaan kedi buldum onu eve getirdim ama 6 aylık dişi van kedim hırladı tısladı. Sıcak bir alan yapıp bakiyirum balkonda . Şekillendirmek ıstemiyirum bakmak istiyirm nasıl alışırlar ? Gelen kedi erkek . Lütfen yardım arkadaslar

2 CEVAP

Bizde disarda 4 minigi buldugumuzda bizim pisimiz tislamisti 1 ay onlardan hic hoslanmadi ama suan alisti ayni odada tutmayin ikisini balkonda usurler gece soguk oluyor 2sini ayri odalarda tutun kendi kedinizide sevin disardan getirdiginizi de evdeki kedinizle her zamanki rutinlerinize devam edin bir sorun olacagini sanmiyorum biraz zor alisiyorlar ama alisiyorlar.

Duyarliliginiz gercekten cok guzel tebrik ederim kis geliyor disardaki canlar usumesin sahiplenelim ve sahiplendirelim