Yavru Scottish İçin En İyi Mama Hangisi?

Yeni sahiplendiğim kedim ishaldi royal canin gis i kullanıyorum şuan ama bitiminde hangi mamayı kullanmalıyım hiç bir bilgim yok evde bebekte olduğu için tüy sağlığı ekstra önem taşıyor yardımcı olabilir misiniz?

10 CEVAP

ytmzeypcn

Bu durum birazda ekonomik durumunuza göre değişir ,
Veterinerimizin dediğine ve kendi bildiğime göre piyasadaki en üst seviye mama Orijen sonrasında Acana ve N&D geliyor. Orijen çok pahalı bir ürün ulaşılması ve uzun vadede düşününce biraz tuzluya mal oluyor. O yüzden Acana ve N&D markalarının tahılsız olan çeşitlerinden durumunuza uygun olan herhangi birini alabilirsiniz. Fiyat performans açısından bana en mantıklı gelen N&D olduğu için ben uzun süredir N&D kullanıyorum ve her seferinde farklı bir aromalı olanını alıyorum . Kedinizin ilerleyen yaşlarında eklem ve kemik rahatsızlığı olabileceğinden Glukozamin takviyesinde bulunmanızı öneririm.
Bende de british ve scottish var

Gizem8822

  1. Aya kadar royal canin mother and baby kullandım. Şimdi royal canin kitten mamayı kullanıyorum. Çok şükür hiç ishal problemi yaşamadık. Tüyleri de oldukça sağlıklı. Bu arada gimcat için multivitaminiyle destekliyorum

Lokumcukk

Nd ocean serisini deneyin bence tüy sağlığı için en iyisi

TunaK

Ben ilk başta rc kullandim kedim cok haraketli oldugundan zayif kalmisti.Acana ya gectim cok memnunum

Nhr54

Kediniz severse nd alın derim, bide gimcat ın kitten paste nı aldım onu da buradan öğrendim gelişimine faydalıymış. 6. Ayı geçince scotish foldlar için eklem rahatsızlıkları olan kediler onlar için farklı vitaminler varmış onlara başlıyacam.

Palyaco

Royal british kitten veya mera exclusionda tavsiyemdir bunlarda sorun yaşamazsınız

Gizem8822

  1. Aya kadar royal canin mother and baby kullandım. Şimdi royal canin kitten mamayı kullanıyorum. Çok şükür hiç ishal problemi yaşamadık. Tüyleri de oldukça sağlıklı. Bu arada gimcat için multivitaminiyle destekliyorum

Nhr54

İlk Royalle başladık ma burda fiyatını hiç haketmeyen bi mama olduğunu tecrübeli kişilerden öğrenince nd ocean aldım aç kaldı ama malesef yemedi. Şimdi daha yeni proplan aldım ii gidiyor çok üst segment değil ama royalden bi tık üst seviyeymiş. 4 aylık bizimki belki damak zevki değişir diye nd yi saklıyorum yine yemezse sokak hayvanlarının nasibi olucak.

Siyamask

Bu ay RC kitten british e geçeceğiz. Size de öneririm içeriğinde glukozamin var.

Gerçekten herşey gibi kedi mamaları da pahalanmış ve içeriği yeterli olmayan bir ürüne dünya para ödemek istemiyorum parasını haketsin tabi ki yavrum için değer