Kedimin Sag Arka Bacağı

Benim1kedimvar

Kedimle oyun oynarken benden kaciyodu hem topu hem beni gorunce heycanlandi sanirim ne tarafa gidecegini kestiremedi ayagi kaydi.sanirim acidi cunku yalayip duruyor. Ne yapmaliyim ? Simdilik oyun oynamayi birakayim mi ?
Miyavlamadigi icin caninin acimadigini sanmistim ama dakika basi yaliyo

2 CEVAP

Bacagina dokunun kontrol edin miyavlayip elinizi isiriyor mu basabiliyor mu yere,buz uygulayin incitmis olabilecegini dusunuyorum

Dinlensin yarin kontrol amacli veterinerinize gotuebilirsiniz iciniz rahat etsin istiyorsaniz veterinerinizi arayip durumu anlatin