Kedimin Bacagi Aksıyor Yardimci Olur Musunuz

dilara11

Kedim kosup zipliyor yurumesi tum eklemlerin boyu normal ama kendini bizim bacagimiza surtunce ya da kendini bir yere surtunce sirtini kamburlastirir ya ondan sonra 1-2 saniye sol arka bacagi aksiyor daha once kirik ameliyati da olmustu ama rontgende hicbir sorun da cikmadi 6 gun oldu hala ara ara aksamasi devam ediyor glukozamine basladik daha once basina boyle bi sey gelen var mi?

1 CEVAP

dilara11

şunu da belirteyim dokunuyoruz saldırmıyor ellememize izin veriyor şişlik morluk yok