Kedim Hapşırıyor

MinelG

Arkadaşlar bir kaç sorum var.Öncelikle 1 hafta önce sokaktan sahiplendiğim dişi 2 aylık bir kedim var.Sokakta bir gözünü tırmalamışlar ben de kıyamadım eve aldım.Veteriner damla verdi geçer dedi ama hala aynı durumda daha önce buna benzer bi olay yaşayan var mı? Daha iyi belli olması için fotoğrafı aşağıya bırakıyorum.
Bir de 1 haftadır ara ara hapşırıyor.Halsizlik,ishal ya da iştahsızlık yok ama hasta olmuş mudur yoksa arada hapşırmaları normal mi :)

12 CEVAP

Hangi tur kum kullaniyorsunuz

Rica ederim.yardimci olabildiysem mutlu oldum:)

Cotontzu_Siri

everclean multiple cat tavsiye ederim

miasugok

Nasıl tatlı maşallah:))) Bi kaç gündür benim kedim de hapşırıyor ama kumdan değil evin tozundan bence. Sakın beni yanlış anlamayın:)) Sınavlarım var diye temizlik yapamadım uzun zamandır romeo da özellikle kuytu köşeye girdiyse mutlaka hapşırıyor. Bi de bebiş ya kedicik, temizlik yaparken ulaşamadığınız yerlere giriyor olabilir.

MinelG

Bu konuda haklı olabilirsiniz yatak ve koltuk altlarında çok takılıyor oradaki tozlardan yapıyor olabilir :)

MinelG

Quik’in kokulu topaklanan kumundan kullanıyorum.Ama gün içerisinde yapıyor bunu tuvaletten sonra değil.Kumla mı alakalıdır yine de

Benim kedimde de vardi kumunun markasini degistirdik sorun bitti fazla toz ciktiginda rahatsiz oluyorlar birde tuvaleti kapali tuvaletse daha fazla hapsurur en azindan bizimkinde oyleydi

Patileri soguksa da sicak tutmaya calisin belki usutmustur

MinelG

Tuvaleti açık peki hangi marka kumu önerirsiniz

Biz vancat baby powder kalin taneli
Çamli ve portakalli olanlari kullaniyoruz asiri tozutmuyor ama sanicat iyidir

MinelG

Teşekkür ederiim :)

MinelG

Peki gözü için bir şey diyebilecek var mı