Kedimde Nefes Alirken Hirilti

pisicikimm

Kedimde bu kisin basindan beri hiriltili nefes alma sorunu var. Veterinere goturduk bir hafta boyunca ara ara antibiyotik uygulamasi yapti. Bu uygulamadan sonraki ilk hafta gayet normal nefes aldi ama sonra tekrar basladi ayni sorun. Ben mi fazla abartiyorum bilemiyorum da. Sizce ne olabilir? Surekli usutuyor mu acaba?

2 CEVAP

Siyamask

Genel durumu nasıl? Halsizlik burun akıntısı v.s.

pisicikimm

Hicbir seyi yok. Istahi yerinde,oyun oynuyor,oksurme,hapsurma veya akinti yok. Sadece hirilti var