Kısır Kedi İçin Mineral Oranı

CalicoMia

Kedim Mia 1 ay önce kısırlaştırma ameliyatı oldu. Elimde 1.8 kilo kadar mama vardı ve mamalar çok pahalı olduğu için atmak yerine veterinere verip veremeyeceğimi sordum kilo alırsa değiştirirsiniz cevabı aldım. Fakat bazı kişiler mamanın içeriğindeki minerallerin idrar yollarında taşlanma yapabileceğini söyleyince biraz korktum. Kısır maması ile içeriğindeki mineral oranı çok yakın yinede bir sıkıntı olur mu?

Resim sanabelle adult mamaya aittir.

5 CEVAP

theyusra

hayır bir şey olmaz, değiştireceğiniz zamana kadar rahatça kullanabilirsiniz.

Lils

Oranlar güzel birkaç ay kullanmanızda bir sorun olmaz ki kısır mama ile benzer oranlar zaten neredeyse hiç fark yok

Gimlihanim

Oranlar kısır mamasına uygun gibi duruyor. Hem zaten 1,8 kg bişey varmış elinizde. Bu bittikten sonra alırsınız bi kısır maması.

Gmz91910

Sanabelle mamaların tüm serilerinin mineral değerlerleri kısır mamasıyla aynı oranda sayılır😊 sorun olacağını hiç sanmıyorum

CalicoMia

Fotoğraf yükleyemedim sistem fotoğraflı soruyu paylaşmadı :(