Arkadaslar Zayif Kedime 8 Gunde 300 Gr Aldirdim İyimi

umut93

660gr kedim 8 gunde 300 gr aldirdim 950 oldu gidisatim iyimi yoksa daha fazla kilo alabilirmiydi

10 CEVAP

miasugok

Kedinizin profilinde yazan doğum tarihi doğruysa kilosu gerçekten çok az:( daha küçük kedim 1.5 kg şuan. Süre miktar oranı iyi mi bilmiyorum ama böyle devam edin bence büyüsün kedicik.

KedimVar

Yaş mamayla beslemeye devam edin. İyi gidiyorsunuz böyle kilo almaya devam etsin. Şu an hala az ama böyle devam ederseniz normale ulaşacaktır.

Zeynooo

Bence kuzu etli ya da dana etli yaş kalabile besleyin . Yavru kedilerde aşırı tavuk tüketimi tuy dökümüne sebep olabilir . Çok tatlı mis bu arada

goknur

Evdede yapabilirsiniz kendiniz yas mamanizi ben disardan yas mama almaya karsiyim mesela benim kedimde zayifti 2 aylikti aldigimda onu 650 gr di benimkide sonra sehir disina ciktim 10 gunlugune ark. Biraktim 1500 gr iken 900 rm kadar indigini fark ettim stres olmus yemek yememis bakamamis isin dogrusu bide simdi yeni yeni toparliyor kendini benim kedimde 2300 gr oldu simdi 5 aylik

umut93

Aynen kedim aldigimda fazla beslenmemis malesef bende arayi kapatmaya calisiyorum 660 gr 950 cikardim tam gaz devam ediyorum dahada yukseltcem 2 kg kadar

miasugok

Allah kolaylık versin çok şeker bi kediniz varmış evden bi şeyler de verebilirsiniz haşlanmış tavuk vs :) sanırım bizimki ev yemeği yediği için bu kadar şişti

umut93

Dediginiz gibi veriyorum fakat benimki ev yemeklerini sevmiyor o yuzden yemiyor bende yasmama ile besliyorum burda bir kac kisinin onerisi uzerine

umut93

Tesekkur ederim mumkun oldukca yasmamada tavuk etinden uzak durmaya calisiyorum

umut93

Tesekkur ederim mumkun oldukca yasmamada tavuk etinden uzak durmaya calisiyorum

Cotontzu_Siri

Yaş mama olarak instinct tavsiye ederim, çok besleyici