Kedim Kustu Acil Bakar Mısınız

keeida

Kedim beyaz kustu kusmuk rengi beyaz seffaf renkteydi dün gece az bisey kusmustu simdi de sabah kusmus mamasini diğer ilceden aldığımız için az bi mamasi kalmıştı o mamasinin ustune 3 gün yaş mamayla besledim acaba ondan olabilir mi nedeni nedir lutfen bileniniz cevaplasin

2 CEVAP

aslihan_e

Bugün sadece taze haşlanmış tavuk göğsü verin, kusmaya devam edecek mi bakın. Devam ederse vete götürmeniz gerek. Son iki ay içinde iç parazit ilacı almadıysa onu da göz önünde bulundurun.

aslihan_e

Ayrıca kakasını da takip edin, anormallik var mı bakın