Kedim Çok Sıkılıyor Yeni Kedi Almalımıyım

edy

biz gündüz evde yokuz ve kedim çok sıkılıyo gibi geliyo normalde hareketli ama biz oynamadıkça oyuncaklarıylada oynamıyo veterinerimiz kabul etmiceğini söyledi ama onu sıkılmış gibi görüyorum sizce ona arkadaş sahiplenmeli miyim ve cinsiyeti ne olmalı bide babam asla istemiyodu kedi köpek zar zor kabul ettirmiştik

4 CEVAP

Hareketli oyuncaklar alin sizinle oynamaya alismis olabilir.mesela otomatik lazerli oyuncaklar var o tarz seyler alabilirsiniz

Kediniz buyukse yeni kediyle anlasma ihtimali dusuk cunku bu ev benim evim sahipler benim sahibim havasinda oluyorlar yavruyken alirsaniz istemeselerde alisiyorlar

KedimVar

Alabilirsiniz ama benim kedilerim yine de daha çok benimle Zaman geçirmek istiyorlar. Ama siz evde yokken sıkılmamış olur ve iki kediye bakmak bir kediye bakmaktan daha kolay bence. Alabilirsiniz.

Zeynooo

Valla ben bu gün sahiplenirdim . Kızım 2 gun boyunca savaş alanıydı ev . Bence almayın . Siz yokken öldürebilir .