Yaş Mama & Diş Eti Kızarıklığı

teddybal

Selam, abim 8-9 aylık olan kedisini veterinere götürmüş, vet. diş eti kızarıklığı var demiş (çürük yokmuş) yaş mama veriyor musun demiş, abim haftada 2-3 konserve veriyorum demiş, veterinerse yaş mamadan olmuştur maksimum 1 tane yesin haftada demiş. Abim ben artık 1'den fazla vermem adam bunun okulunu bitirmiş sonuçta vardır bir bildiği diyor, akıl var mantık var aaa diş eti kızarıklığı var yaş mama verme diyip bir şey yapmadan göndermek nasıl bir mantık, hayır düşünüyorum bir ilişki kuramıyorum, bana mı saçma geliyor sadece bu? Bu arada jöle formunda yaş mama hiç vermemiş, et sulu alıyormuş.

18 CEVAP

teddybal

Yanıtlar için teşekkürler 🐾

teddybal

@beyzathemoc çok teşekkürler, bu arada sizin kedinize de çok geçmiş olsun.

teddybal

@beyzathemoc1 hatırlattım bilmeden kusura bakmayın, çok üzüldüm başınız sağ olsun..