Kedi Malt Önerisi

stellabennett

her malt her cins için uygun mu bir de malt öneriniz var mı kedinize iyi gelen bir zararı olmayan

9 CEVAP

Palyaco

Gimcat veya dr natures

Renklipati

Her malt her kediye uygun elbette kedi hepsi,gimcat,vets plas zoovital önerebilirim hepsini kullandım ve sorun yaşamadım hiç kusma gibi

Gimcat ve vet's plus verdim ben kızıma. İkisini de yedi ancak gimcat'i daha fazla seviyor 😊

Gimlihanim

Gimcat genel olarak seviliyor. Biz de kullanıyoruz bir sorun yaşamadık, severek yiyor. Trixie, vets plus ve zoovital için de güzel şeyler duyuyorum. Biz hiç kullanmadık. Ancak denenebilir diye düşünüyorum.

TunaK

Evet uygundur.Öneri olaram gimcat biofeline ve zoovital kullandim.Hepsinden memnun kaldim

Bulutscot

Trixie oğlum bayılıyor💕

Warriorsans

Hemen hemen çoğu bilindik markanın maltları güzel. Gimcat, zoovital, biofeline, vetsplus gibi markaları önerebilirim. Bizim sorun yaşadığımız tek malt şimdiye kadar trixie probiyotikli malt oldu. Yağı ve macunu ayrışmıştı tamamen ve macun bu yüzden katılaşıyor ayrıca yağını asla karıştıramadım bende dökmek zorunda kaldım yoksa bizim kediler asla yemediler

Midnightoil

Gimcat çok seviyor, Trixie aldım bir sefer kampanyada diye hiç yemedi hatta patisi ile dışkıymış gibi üzerini örtmeye çalıştı :) Gimcat'ten şaşmıyoruz.

bloodyluxury

Merhaba,

Malt içeriği yüksek, katkısız ve şekersiz ürünleri tercih edebilirsiniz. Gimcat önerebilirim ben de.