Yardımcı Olur Musunuz Bana ?

Mrobot

Böyle bir niyetle kullandığım için özür dilerim.Ama resimde gördüğünüz gibi kedime tuvalet alamıyorum.Maddi gücüm çok zor yetiyor öğrenciyim.Kutularla idare etmeye çalışıyorum ama o da kökü yapıyor ve uzun ömürlü olmuyor.Yardımcı olabilecek birileri varsa yardımcı olursa kedim ve ben çok mutlu oluruz.Teşekkür ederim.

3 CEVAP

empty_

Açık kum kabı kullanabilirsiniz yada evdeki geniş bir leğeni

Renklipati

Tuvalet açık kapalı fark edermi senin için,

Mrobot

Kum kabı alamıyorum ve leğenim bile yok 🥺 Teşekkür ederim yine de