W Kedi Maması

Scottishthor

Kedimde kanlı kaka problemi var bazen kanlı kaka yapıyor.Bunun için i/d mamaya geçtik 1 aydır kullanıyoruz.Başka bir veterineri arayıp sordum bana i/d mamayı biz ishal ve kusma için veriyoruz.Kanlı kaka için w virbac kedi mamasını veriyoruz dedi.Kime güveneceğimi şaşırdım yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

dilanbulent

Hills de Virbac da çok iyi mamalardır. Özellikle sadece veterinerlerde satılan bu özel mamalar konusunda en iyi 2 markadır. Fark edeceğini sanmıyorum. Veterinerler hangi mamayı satıyorlarsa onu överler genelde :)

Scottishthor

Kendi veterinerime hillsten başka marka alamaz mıyım diye sordum çünkü fiyatlar baya yükseldi hills daha iyi dedi başka veterinere sorduğumda ise hepsinin içeriği aynı digestive mamalarda dedi lütfen yardımcı olun😊

Scottishthor

Peki i/d ve w arasındaki fark konusunda bilginiz var mi😊