Kısır Kedim Kızgınlığa Girdi

Cigdem_ib

Burda bir kez daha sormuştum belirtisi var kısır kedi kızgınlığa girebilir mi diye bazı arkadaşlar yorum yapmıştı teşekkürler. Ama şuan da tekrar başladı bağırmaları popo kaldırıp sürtunmeleri sürekli popo kaldırıyor. Bağırıyor. 4-5 ay oldu kısırlaştırma yapılalı veterinerimiz rahimlerinin de alındığını söylemişti . Bu duruma kızgınlığa girmesi normalimdir ? Rahimleri alınmış bir kedi kızgınlığa girer mi bu mümkün bir durum mu ? Veterinerimize de ulaşamıyorum hafta sonu olduğu için galiba.

3 CEVAP

gokhansultan

Eğer ameliyat sırasında yumurtalık parçalarından birisi içeriye düştüyse veya alınması unutulduysa olur bu belirtiler. Ameliyatla alınması lazım kalan/düşen parçanın

Bildiğim kadariyla iki yumurtalik ve rahimin tamamen alinmasi gerekiyor eger iceride bir parca unuttularsa ki bu cok dusuk bir ihtimalde olsa böyle bir durum soz konusu olabilir .

Gmz91910

Emin değilim dişi kedi sahibi değilim ama erkek kediler geç kısırlaştırıldıysa kısır da olsa kızan zamanı ara sıra bir takım belirtiler gösterebiliyor. İnşallah sizinki de normal bir durumdur parça yoktur canı yanmaz tekrar🙄