Kedilerin Beli Kırıldıktan Sonra Hep Felç Mi Olur?

ağzında yara olan halsiz sokakta baktığımız kedi sabah arka ayakları tutmadığını gördük belediyeden alıp götürdüler belinde kırık varmış ameliyatının burada olamayacağını sadece vitaminle tedavi olacağını söylediler minik yavrum felç mi kalacak? hiç mi iyileşemez?

7 CEVAP

Anonymus985465

Belediye'nin imkanları o Canı tedavi edemez.
Kedilerimden birinin öğlene kadar yerinden kalkmaması üzerine ayağa kaldırdığımda kuyruğu sarkıyordu. Veteriner, muayene ve röntgen sonucu ötenazi önerdi. Kuyruk omurgayla bağlantı noktasında kırılmış, felç olmuş, dışkısını yapamayacağı söylendi. Ancak asla ötenazi düşünmedim. İyi bir bakım sonucu kakasını yapabildi. Sadece kuyruğu artık sürükleniyordu, yani felçliydi. 9 yaşında Canımı böbrek yetmezliğinden kaybettim.

Anonymus985465

Arka ayaklarını kullanamayan birçok kefi ve köpeğe tekerlekli yürüteç yapılabiliyor.
Lütfen o Canı Belediye'ye bırakmayın.

kedim maalesef dayanamadı

Ozzey

Basiniz sagolsun

Siyamask

Başınız sağolsun

Busraskanli

Başınız sağolsun

Palyaco

Cok üzüldüm başınız sagolsun