Kedimin Hamile Olduğunu Nasıl Anlarım

yagmur2023

Kedim yemek çok yemiyor ama karnı şişmeye başladı sizce hamilemizde nasıl anlıma bilirim herkes hamilelik testi yap diyor ??

4 CEVAP

PetlebiAlisveris

kedi gebeliğinde karnındaki büyüme 1 aydan evvel çok fark edilir düzeyde değildir. hamilelik anlaşılması ultrasonla veya veteriner kontrolüyle mümkün olabilir. kedin çok yemiyorsa bir terslik var demektir çünkü hamile kedilerin iştahı artar

yagmur2023

Sürekli uyuyor

Pence

Çok bilinen bir yöntem de karın bölgesini okşadığınızda buna bir şekilde tepki göstermesidir...