Kedimiz Bize Yemek Yedirmiyor

ilsnr

Merhaba yeni sahiplendiğimiz 2.5 yaşındaki kedimiz ne zaman yemek yapsak ya da yemek istesek o da yemek istiyor. Mutfağımızın kapısı olmadığı için mutfakta yemek yerken de masadan uzaklaştıramıyoruz. Ne yapmamız gerek?

5 CEVAP

goknur

Aynisi bizdede var masanin uzerine kadar cikiyor. Birazda merak ediyor ona gore bisey olmasada yedigimiz seyde yinede sirnasiyor bize baska sey veriyoruz yine bizimkini merak ediyor en kolayi yerken onada biseyler vermek genelde sevdigi sey ise ac olmasada yiyor

umut93

Ilgisini farkli yone dagitin bence en sevdigi oyuncagi onune birakin yada sizin yemek saatiniz ile kedinizinkini bir araya denk getirin ayni anda yemeye baslayin

milodelisi

Onun yemeğinide tam sizin yemek saatinizde koyarsanız zaman kazanabilirsiniz, o da kendini daha rahat hisseder

Canandisli

Aynisi bizde de oluyor o yuzden ben yemek yerken ona da haslanmis birseyler ya da light yogurt kokuyorum sipir sipir yiyor benim yemegime bakmiyor bile kilosu da gayer iyi su anda mamasini verdiginiz seye gore azaltip kilo kontrolu yapabilirsiniz

Canandisli

Cezalandirma veya uyarma yoluyla ogretemiyorsaniz ya da benim gibi tercih etmiyorsaniz boylesi daha iyi