Hangi Pire Damlası

betulyasar

Kediler için hangi pire damlası markasını tavsiye edersiniz

6 CEVAP

Lunapo

Pire damlası yerine bir spreyli şişenin içine 1 su bardağı içme suyu 4 damla nane yağı 4 damla okaliptüs yağı ve 6 damla lavanta yağı koyup yarım limon sıkın ve bu suyla tüğlerini nemlendirip tarayın hem pirelerinden kurtulmuş olucaktır hem de mis gibi kokar.

Zeynooo

Bence tek tek temizleyin . Kimyasal kullanmayın ya da çeşitli doğal yağlar önermiş arkadaşlar onlarda olanilir

SFJulide

Fiprovet kullanmıştım ben kedimde, veteriner hekiminden temin edebilirsiniz.

milodelisi

Her veterinerde aynısı var, kedi/köpek ..... kilo iç/dış parazit damlası deyince verirler.

Cotontzu_Siri

Pire damlası kullanmayın. Kimyasal ve kediniz için çok zararlı. Naturalis adramys firmasının natural care parazit spreyini kullanabilirsiniz. Lavanta yağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, limon yağı ve karanfil yağı kullanabilirsiniz.

betulyasar

Sirkeli suyla tüylerini silmek de işe yarar diye duymuştur doğrumudur