Kedi Aşısı Ve Antibiyotik

erominor

merhaba kedim bir yere ayağını sıkıştırmış oda ödem yapmış ve şişmiş üstüne basamıyordu veterinere götürdüm antibiyotik iğnesi yaptı ve iç dış parazit aşılarını yaptırdım eve geldikten 5 dakika sonra kedim gitti ve 7 saattir gelmedi ilaçşardan dolayı bir yerde uyuya kalmış olabilir mi bilmiyorum acilen cevaplayın

4 CEVAP

Gmz91910

Kediniz dışarı da çıkıyor mu yoksa evde mi 7saattir kayıp? İlaçlardan dolayı bir yerde uyumuş olabilir tabi ama ben olsam ve evin altını üstüne getirirdim bulurdum onu belki başına birşey gelmiş olabilir.sizde en akla gelmeyecek yerlere bile bakın derim

erominor

evde bakıyorum bir anlık dalgınlıkla. kapı hafif açıktı fırladı gitti canı yanıyor sanırım saatlerdir arıyorum yok dılarıdada kulubesş var umarım sabah orada olur

aslihan_e

Gitmesine neden izin verdiniz? Sonuçta yürümekte zorlanan hayvan köpeklerden, arabalardan kaçması çok zor olur. Uyumuş olabilir, antibiyotik biraz uyku yapar, korktuğu için dönmemiş olabilir. Dönerse bir daha dışarı bırakmanızı tavsiye etmem.

NorthNight

Bu soğuklarda dışarı çıkmasına müsaade etmiyorsunuz diye umuyorum, evin içinde ise her noktaya bakın. Dışarı çıkabiliyorsa kusura bakmayın ama biraz sorumsuzluk etmiş oluyorsunuz. İlaçlar uyku yapabilir dışarısı soğuk bi yerde uyuması bile ciddi sıkıntılara sebep verebilir.
7 saatte az bir zaman değil.