Ev Kedisine Dükkanda Bakmak ( Acil Cevap Verirseniz Sevinirim)

Benim1kedimvar

Kedimi sahiplendirmek icin ilan actik.arayan kisi hafta ici dukkanda,hafta sonu evde bakacagini soyledi . Ailem onaylamadi ama arayip sahiplendirecegimi soylemeyi dusunuyorum . siz bu bakimi hakkinda ne dusunuyosunuz?

7 CEVAP

Bana tuhaf geldi sonucta kediler evde kalabiliyor tek basina bircok insan calisiyor ve kedisi evde aksama kadar tek kaliyor her gun yolculuk yapmak kediyi urkutur korna sesi araba sesi disardaki insanlar dukkandaki insanlar hepsinden korkar adapte olamaz diye dusunuyorum karar sizin sahiplendirmeyin siz bakin bence

Cotontzu_Siri

Sahiplendirmeyin

KedimVar

Neden evde bakmıyormuş ki? Konuşun, evde bakmaya ikna olursa sahiplendirin.

goknur

Bende calisiyorum butun gun evde tek kaliyor onune ben gelene yetecek mama su koyuyorum hicbiseyde olmuyor denilenlere katiliyorum bende hergun disarida o kadar sese vs katlanmak onun adaptasyonunu bozabilir belkide strese girer

Dametualma

takibini yaparsınız , iyi bakabileceğinize inanıyorsanız bir deneyin derim.

Benim1kedimvar

Kedim disaridan cok korkuyor. Ilk defa gordugu birinden kacip arabalarin canina kiymasindan korkuyorum

mustafaparlak

Sürekli ortam değiştirmesi onun açısından iyi olmaz bence. Sahiplendirmemenizi öneririm. Tabii sokak,barınak vs. den başka seçeneğiniz varsa.