Kedisi Kısırlaştıran Kişiler Acill Cevappp

Gamzecs

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi pazarlar ❤️ dün kedim kısırlaştırılma operasyonuna girdi ameliyatı gayet iyi geçti ameliyattan sonra ki 2-3 saat de veterinerde kaldı eve geldiğinde sanki hiç bişey olmamış ameliyat olmamış gibi hoplayıp zıplamaya oyun oynamaya başladı sabaha kadar da uyumadı şimdi uyuyor bi enerji gelmiş çocuğa yani öyle diyim maşallah 🧿 bu durumu yaşayan var mı?

7 CEVAP

pablopicasso

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Onun ve kendiniz için en doğrusunu yapmışsınız tebrik ederim.

Erkek kediler bu süreci çok kolay atlatıyor😇😇 Bizde benzer atlatmıştık.

Gamzecs

onun için en doğrusu buydu onun sağlığı en önemlisiydi ☺️ evet veteriner hekimimizde normal olduğunu söyledi cevapladığınız için teşekkürler 💕

Palyaco

En iyisini yapmışsınız bizimkide 12 saat sonra oynayıp zıpladı

bloodyluxury

Merhaba iyi pazarlar,

Geçmiş olsun öncelikle. Bazı kediler operasyon sonrası süreci daha rahat atlatabiliyor. Bizim oğlan 2-3 gün sonra kendine gelmişti.

PamukLina

Merhaba öncelikle geçmiş olsun , dün benim pamuğuma da haftalarca düşünüp ağlayarak teslim etmem sonucu kısırlaştırma operasyonu yapıldı , 8saat veterinerde kaldı akşam alıp getirdik, gecemiz de zor geçti , şuan da huzursuz😞 dişi olduğu iÇin erkeklere göre daha zor bir süreç olduğunu biliyorum , sizin adınıza çok sevindim, iştah ve tuvalet problemi de yoktur inşallah, bundan sonra sağlıklı huzurlu günler sizi bekliyor.

Hzlcelebi

Erkek kediler hiç etkilenmiyor çok şükür hemen atlatıyorlar dişiler biraz ağır atlatıyor dikişi varsa çok hoplayıp zıplamasın canı yanar ama erkekse zaten bişeycik olmaz 😊😊

Minnos0202

Cok gecmis olsun amelyat operasyonunuz iyi gecmis ondandir enerjisi 😊