Patisinde Ne Var?

Kokomina

Tırnaklarını keserken arka patisinde bir sertlik farkettim, rahatsız ediyor gibi görünmüyor ama tek bir yerde görünce endişelendim, makasla tutup çekmeyi deneedim ama izin vermedi( zaten tırnak kesmek için de puding veriyorum) makasla kesmeyi denedim kolayca dağılıyor, fikri olan var mı acaba?

3 CEVAP

D-O

Yorumlara fotograf yuklenmiyor ama yeni soru acip fotografla paylasabilirsiniz.
Nasil bir sertlik anlayamadim, bir sey mi yapismis yara gibi mi olmus?
Sizin koparip kesmeniz zarar verebilir dikkatli olun derim.

Kokomina

Fotoğraf eklememe sistem izin vermedi, yorumlara ekleniyor mu

Kokomina

Fotoğraf eklememe sistem izin vermedi, yorumlara ekleniyor mu