Cinsi Nedir Arkadaşlar

OkanErkan

Cinsi nedir bilmiyorum Amerikan Mastif mi yoksa cane corso mu merak içindeyim

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

amerikan staffordshire

OkanErkan

Onlarda maske oluyorda benim oğlanda dümdüz göğüsü beyaz birde kızıla veya kahverengine dönüyor tüyleri

Cotontzu_Siri

Bu görünüşte olanlar da var. Ama sorduklarınızdan biri olmadığına eminim.

OkanErkan

Renk değiştirmesi normal mi peki

Canandisli

Cok guneste duran kedilerde ve kopeklerde renk degisimi olabiliyor ozellikle siyah ise tuyler

OkanErkan

Valla evde bütün gün aşıları tam değil evde sıkılıyor diye akşam gelince terasa çıkartıyorum güneş görmüyor yani

canakavi

cane corsa gibi duruyor

canakavi

cane corsa gibi duruyor