Sokak Kedisinin Hasta Olduğunu Nasıl Anlarım

stellabennett

bizim bahçeye sürekli bir kedi geliyor besliyorum falan dokunmuyorum ama hastaysa evdeki kediye de geçer diye korkuyorum

1 CEVAP

Her turlu disardaki kediye dokunduktan sonra ya da kedi size surtundukten sonra ellerinizi yikayin ve kiyafetinizi degistirin. Direk tuylerden geliyor hastaliklar zaten. Sevecekseniz sevin ama yikamadan evdeki kedinize dokunmayin. Normal cikip besliyosaniz bisey olcagini sanmiyorum. Ama pacaniz falan yere degmesin yine de dikkat edin bence.