Nd Mama Orijinalligi

emellkya

Arkadaslar merhaba, mama orijinalligini nasil kontrol edebilirim. Lot numarasi sorgulatma gibi yontemler varmis nasil yapiliyor bilenler yardimci olursaniz cok sevinirim🙏

2 CEVAP

simbakedi

farminaya paket üzerindeki lot numarasını atarsanız orijinalliği hakkında dönüş alırsınız. nereden ve hangi satıcıdan aldıgınızı da yazarsanız güvenilir olup olmadığını bilenler de yardımcı olabilir

ytmzeypcn

  • Mamanın paket fotoğrafını

  • Mama tanelerinin fotoğrafını

  • Paket üzerinde yazan lot numarasını (sok tüketim tarihi olan kısımda yazan diğer sayılar oluyor)

  • Ürünü satın aldığınız yerin tam adını
    Farmşna türkiyeye mail yolu ile gönderirseniz size geri dönüş yapıyorlar.
    Ayrıca farmina sitesinde şehir şehir mamanın anlaşmalı satış yerlerininde bir listesi var ordan da kontrolde bulunabilirsiniz