Kedim Su İçtikten Sonra Öksürür Gibi Ses Çıkarıyor?

Hayvanasigi0

Merhaba arkadaşlar her su içtiginde olmasa bile arada bir bu şekilde oluyor onun disinda hareketleri,dışkısı normal maltta veriyorum.tam öksürük degilde boyle ona benzer 30 saniye falan sürüyor sonra bitiyor sadece su içtikten sonra nadiren oluyor bir sıkıntı var mı veya ne yapmaliyim

3 CEVAP

Busraskanli

Merhaba:) arkadaşımın kedisinde de aynı durum var. Veteriner su içerken burnuna kaçıyordur demişti. Öyle bir şeydir sanırım. Yine de kendi veterinerinize danışın bence

Minnos0202

Benimki 2 gun oyle davrandi su icerken sonlar kendinden duzeldi arkadasin dedigi gibi burnuna su kacmistir 😊

gece18

Benimkide öyle:) ılık veriyorum. Ilık verin havalar soğuk ve yer zemininde tutmayın suyunu.