Kedim Niye Böyle Yaptı?

CalicoMinos

Kedim odama işerken gördüm bunu yapmadan önce tuvaletine gerçekten götürdüm yapmadı geldi odama parkeye isemeyi tercih etti neden 2 gündür de kızgınlığa girmiş gibi bağırıyor annem de fark etmiş eve istediğini niye böyle yapıyor ne yapmalıyım dün mü neydi felâket hastayım gece 3 -4 kere tuvalete götürdüm kediyi tuvalet balkonda bu arada.

5 CEVAP

Siyamask

Kısırlaştırmadıysanız kızgınlıkta olduğu için kum harici yerlere yapar. Kısırsa da çişini yapmadan önce ve yaparken bağırıyorsa idrar yollarında problem olabilir.

edmrcglu

kızgınlığa girmiş koku bırakıyor gibi görünüyor dişiyse kızgınlıktan çıkar çıkmaz götürün erkekse şimdi de götürebilirsiniz kısırlaştırmaya çünkü erkekler bir kere girdi mi bir daha çıkmıyor hep bağırır

bademk

Kediniz kızgınlıkta olabilir bir davranış problemi olabilir. Tuvaletini balkondan almanızı öneririm strese girmiş bile olabilir bu duruma

betulbakioglu

erkekse kizginliktadir

CalicoMinos

Dişi