Royal Canin Mama

Biz en başta Royal canin kullandik sonra başka mama denedik olmayınca tekrar Royal kullanmayan başladık ama bu aralar baya kilo aldı sizce neden

4 CEVAP

betulbakioglu

mamayi istahli yiyosa olabilir veteriner hekimine getirmenizi oneririm ama ciddi birsey oldugunu dusnmuyorum

bademk

Yemesi gerekenden fazla yiyor olabilir ölçülü vermiyorsanız eğer mamayı ölçülü verebilirsiniz.

Mamayı ölçülü verin ve hemen başka kaliteli bir mamaya geçin Royal Canin gerçekten kalitesiz pahalı karbonhidrat deposu bir mama.Biz nasıl şekerli şeyleri fast foodları seviyoruz onlarda aynı kalitesiz şekerli,glutenli mamaları severler.İleride obezlikle mücadele edebilirsiniz bunun için hemen mamanızı değişmenizi öneririm çünkü bu kilo alımı sağlıklı bir kilo alımı değil....

Palyaco

Glutensiz kaliteli mamalar o fiyata var exclusion mera cok kilolu ise kisir mamaları tercih edin