Flagyl İçen Kedi De Yan Etkiler

rainporto

Kedimde geçmeyen kakasında kan vardı. Kakanın sonunda ve dışındaydı kan sonrasında kaka testi yaptırdım ve sonucunda tek hücreli protozoan paraziti çıktı onun için flagyl ilaç reçete edildi her gün çeyrek tablet yutturuyorum.Ama iki gündür çok uyumaya başladı ilacın yan etkisi olduğunu düşünüyorum. İştahı da tam eskisi gibi değil ama rahatsızlığından o sanırım. Şurup ya da tablet olarak kullanıp kedisinde yan etki gören var mı bu şekilde?

5 CEVAP

nefeskedi

Evet uyku yapıyor bu ilaç. Hatta bizimki o sıralar küçüktü ve zatüre geçiriyordu, ondan mı emin değilim ama nefes darlığını arttırdı.

Palyaco

Uyku yapması normal

rainporto

Teşekkür ederim cevaplarınız için iyileşsin yeter ki başka sorun olmasın

Warriorsans

Şans bu ilacın şurup versiyonunu kullanmıştı ve o süreçte normale göre daha uykuluydu. Aslında yan etkisi olabileceğini düşünmemiştim ama öyleymiş demekki

rainporto

Geçmiş olsun sizede uyku dışında ishal yapmış mıydı acaba sizde?