Kedim Yabancı Cisim Yuttu

nburcud

Yerde bant parçaları tarzı bir şey bırakmış kardeşim.Yutarken gördüm ama ne yuttuğunu görmedim çıkaramadım da...Endişelenmeli miyim?

3 CEVAP

Cok buyuk muydu? Bi rontgeb cekilse iyi olur. Buyuk bi cisimse bagursaga gecmeden kusturuyorlar diye biliyorum. Gerci delici bisey degil bant. Cok da buyuk degilse diskiyla atabilir. Buyukse bagirsakda tikanma yapabilir

Busraskanli

Merhaba geçmiş olsun:) normal verdiğinizden bir tık fazla malt verin işe yarıyor diye biliyorum. Yarın da veterinerinize danışırsınız umarım bir sorun olmaz

hazal11

benim kedim de ne bulsa yutuyor malesef biraz fazla malt verin diskiyla veya kusarak cikarir diye dusunuyorum