Check Up Yaptıranlar

Arkadaşlar merhaba, kedime check up istedi doktoru. 12 saat aç bırakmam gerektiğini söyledi. Başka bur veterinere sorduğum da ise (bilindik ve kaliteli bir veteriner) aç bırakmaya gerek olmadığını söyledi. Daha önce yaptıran var mı ? Aç bıraktınız mı? Ne yaptınız?

2 CEVAP

Siyamask

Yaptırmıştım. Aç kalıp kalmamasıyla alakalı bir şey dememişlerdi. Kedinize sakinleştirici vereceklerse o sebepten aç gelmesini istemiş olabilirler.

diablerose

bnmkine pek cok test yapildi ama hic ac birakin denmedi. yine de cok garipsemedim cunku insanlar da tahlil icin kan fln verirken ac karna veriolar.