Dışkı Sonrasında Kan

Pumak

Kedimi 3 aylıkken aldım ve aldığımda bir şeyi yoktu iç dış parazitlerini yaptırmıştım sonra 5-6 aylıkken dışkısından sonra kan gelmeye başladı veterinere götürdüm mama değiştik, probiyotik verdi,iç parazit hapı verdi hiç biri işe yaramadı en sonunda antibiyotik verdi 1 ay kadar kan gelmedi şimdş yine 2 defa kan geldiğini gördüm böyle bi durum yaşayan ya da veteriner olan varsa lütfen bi yardım edin ne yapıcam bilmiyorum

1 CEVAP

betulbakioglu

kedimin de kanlı ishali vardi o ilaclar ise falan yaramiyo serum+antibiyotik igne hap verdiler uzman bir veterinerle gorusun lutfen benim kediminki olumculdu kurtuldu sukur umarim iyilesir o da