Kedimin Gözü Neden Böyle?

Gözleri son zamanlarda böyle perdeli oluyor.Sizce bu bir hastalik mi?

10 CEVAP

Uyardiginiz icin tesekkur ederim martha:)

ursaminor

Böyle mi gözleri?

Cotontzu_Siri

Kedinize sosis vermeyin. Çiğ de, pişmiş de vermeyin. Çiğ et her zaman daha sağlıklıdır. Sosisi vermemenizin sebebi çiğ olması değil, içeriğindeki yağ, sos, baharat, tuz, tatlandırıcı vb. şeyler.

martha

salam/sosis vermeyin

Neden ki

Salam sosis verilir ama cig degi.ic parazit olurlar.ben gozunde ne var anlayamadim fotograf bulanik gozu mat mi yani?

Ben veriyorum bir saglik sorunuyla karsilasmadim sunu belirteyim hergun vermiyorum arada veriyorum az miktar veriyorum kabakli havuclu etli islak mama yapiyorum bazen et yerine sosis koyuyorum:) eskiden kediler mama yemeyip 15 yil yasayabiliyordu insanlar tabagindan veriyordu ben oyle yapin demiyorum yanlis anlamayin lutfen:)

him anladim teşekkür ederim.Dikkat edeceğim.Benim kedimin gözü perdeli hala aynı göz perdesi gözünün yarısına kadar gelmiş neden böyle 3 gündür aynı vetenire felan goturemiyorum vahşi kedi çünkü sokak kedisi aslinda ama eve gelio yemek yer 4-5 saat kalır bazen ondan dolayı.

Emineeeecnplt

Veterinere götürün. Ucuncu göz kapağı kapanmaya başlamış