Kakasında Kurt Acil!!! Hassas İçerik

pebina

Dün akşam kedime yaş mama verdim 1-2 saat sonra istifra etti. Bugünde dışkısında bunu gördüm? Şu an şehir dışındayız kedimizde yanımızda ne yapmamız gerekir daha önce denk gelen var mı? Eşim sağolsun kimliğini de evde unuttu ne yapmalıyım

12 CEVAP

Siyamask

Yakın zamanda (1 hafta içerisinde) iç parazit yaptırmadıysanız ve en 2 ayı geçiyorsa kliniğe götürmelisiniz. Aşı kartına gerek olmayacaktır. Tarihini daha sonra atarsınız. Yakın zamanda deme sebebim iç parazit uygulanınca 1 hafta içerisinde parazit varsa döker. Çok geçmiş olsunnn

bademk

İç paraziti var acil veterinere götürmelisiniz ki tedavi edilsin kendiniz de dikkat edin

betulbakioglu

iç parazit dis parazit yapilmalk

Gitaradam

Parazit kapmış... iğne yapıyorlar bir iki kere geçiyor. Zeytin de kaçıp döndöndükten sonra kurtlanmıştı. Veteriner iyi bilir ama geç kalmamak lazım

pebina

Çok teşekkür ederim yarın acil bir vet bulup götüreceğim

pebina

Kendinize de dikkat edin demişsiniz bize bulaşma ihtimali var mı

Gizem8822

İç dış parazit aşısı kedinizi dolayısıyla sizi de korumak amacıyla yapılıyor. O yüzden aşılarını ihmal etmeyiniz.

Willy-Wonka

Nereden nasıl taşıdığınız hiç belli olmaz. Ayakkabı altlarından, kabanınızdan... Bu nedenle en iyisi düzenli iç-dış yaptırmak. Çok geçmiş olsun 1-2 güne atlatır🧡

Palyaco

İç parazit iğnesi daha etkili onu yaptırın kedi vücudunda uzun süre kalıyor haptan daha etkili

simbakedi

bizde de olmuştu bu, sonraki gün veterinere götürdük iç parazit yapıldı. ama bizde kusma vs yoktu. bulabilirseniz 7/24 açık bir veterinere gidin ya da görüş alın derim. iç parazit gibi olaylar kusma vs olduğunda ciddi şeylere sebep olabiliyor bazen.

pebina

Aşılarını yaptırıyoruz zaten 2 ayda bir yapılıyordu parazit aşısı evden çıkmadığı için ben mi taşıdım getirdim diye kendimi yedim bitirdim sokakta da kedi bakıyorum dikkat ediyordum halbuki 😔

pebina

Çok teşekkür ederim gittim veteriner her şeyine baktı iç parazit aşısı yaptı bir de yarım bir hap yutturdu istifra ederse yine getirin içirelim daha iyi olur dedi çok şükür bizim kız istifra etmedi şu an iyi bekliyorum tuvaletini dört gözle geçer umarım 1-2 güne 🙏 çok sağolun