Kedim Klozetten Çiş İçmiş Acil!

arkadaşlar çıldırıcam halam yakalamış bildiğiniz içmiş yani 1 saat falan oldu hala bir şeyi yok vete götürmeli miyim. ağzının içine temizleme spreyi ve anti-bakteriyel jel sürdüm ama içine giden gitti tabi..

2 CEVAP

D-O

Klozet kapagini her zaman kapali tutmanizi oneririm.
Hic bu tarz bir sey yasamadim tecrubem yok ama bir sey olacagini dusunmuyorum, siz yine de yemesini enerjisini diskilamasini kusmasi vs olacak mi takip edin

hazal11

veterinerinizw mesaj atin bence getirin derse goturun daha once basima gelmedi bilmiyorum o yuzden